Kontakt

Nedan finner du kontaktuppgifter till ledningen i verksamheten och respektive ansvarig person. Önskar du komma i kontakt med någon annan på Caremore är du välkommen att ringa på växelnumret 031-361 69 00

 

Kvällar, nätter och helger når du Caremores jourtelefon på 0722-28 22 14

Caremore Vård & Behandling

 
Enhetschef Caremore Skogsbrynet HVB & resursskola

Sara Hart

Ösjösvägen 1
511 99 Sätila
Tel: 0301-428 44 (Boendet)
Mobil: 0705-34 00 57
Fax: 0301-429 81(säker fax)
sara.hart@caremore.se

 

Tf. enhetschef Änggården

 

Marie Björkman

 

Bågskyttestigen 4
413 19 Göteborg
Tel: 031-361 69 01
Mobil: 0703-18 02 88
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)marie.bjorkman@caremore.se

 

 

 

Enhetschef Caremore Torpa

Agneta Höglund

Torpa skolväg 6
439 74 Fjärås
Tel: 0300-52 01 01
Mobil: 0706-23 02 72
Fax: 0300-52 01 09 (säker fax)
agneta.hoglund@caremore.se

Biträdande enhetschef Caremore Torpa

Frida Kiessling

Torpa skolväg 6/11
439 74 Fjärås
Tel: 0300-520102
Mobil: 0720-50 51 43
Fax: 0300-52 01 09 (säker fax)
frida.kiessling@caremore.se

Enhetschef Caremore Hulebäck

Zeliko Antic

Järpås Hulebäck 1
531 94 Järpås
Mobil: 0720-503330
zeliko.antic@caremore.se

Biträdande enhetschef Caremore Hulebäck

Jan Thorvaldsson

Järpås Hulebäck 1
531 94 Järpås
Mobil: 0728-538869
jan.thorvaldsson@caremore.se

Enhetschef Caremore Ödsmåls Berg

Marie Björkman

Hemmet Berg 430
444 95 Ödsmål
Mobil: 0703-18 02 88
marie.bjorkman@caremore.se

Biträdande enhetschef Caremore Ödsmåls Berg

Burim Taraku

Hemmet Berg 430
444 95 Ödsmål

Mobil: 0720-50 53 80
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
burim.taraku@caremore.se

Enhetschef Caremore Varla

Lena Petersson

Mobil: 0761-42 33 81
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
lena.petersson@caremore.se

 

Samordnare Caremore Eriksberg

David Legget

Håkansgatan 1 A-D
418 75 Göteborg
Tel: 031-361 69 15
Mobil: 0725-60 70 45
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
david.legget@caremore.se

Enhetschef Frejagatan

Sofie Starander

Frejagatan 18A
431 44 Göteborg
Tel: 031-361 69 24 (Boendet)
Mobil: 0766-77 35 38
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
sofie.starander@caremore.se

Caremore jourtelefon kvällar, nätter och helger

Mobil: 0722-28 22 14 (OBS! Du kan ej SMS:a detta nummer)

Caremore Huvudkontor

Västra Hamngatan 7c, våning 3
411 17 Göteborg
VD

Rickard Weber

Mobil: 0734-34 67 78
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
rickard.weber@caremore.se

Verksamhetschef

Marie Björkman

Tel: 031-361 69 01
Mobil: 0703-18 02 88
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
marie.bjorkman@caremore.se

Ekonomichef

Helen Larsson

Tel: 031-361 69 00
Mobil: 0728-581505
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
helen.larsson@caremore.se

Redovisningsekonom

Elin Walterson

Tel: 031-797 62 73
Mobil: 0720-50 33 34
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
elin.waltersson@caremore.se

Marknad och kommunikation / Placeringsansvarig

Blerim Taraku

Tel: 031-361 69 11
Mobil: 0769-48 62 48
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
blerim.taraku@caremore.se

Fastighetsansvarig

Mats Vildin

Mobil: 0760-15 14 48
Fax: 031-711 11 08 (säker fax)
mats.vildin@caremore.se

Karta - Huvudkontor

 
Caremore
Västra Hamngatan 7c, våning 3
411 17 Göteborg

Tel: 031-361 69 00
Fax: 031-711 11 08 (Säker fax)

Caremore

Caremore Migration AB
Caremore Vård och behandling AB

Första Långgatan 18, våning 5
413 28 Göteborg

Tel: 031-361 69 01
Fax: 031-711 11 08